Pisanie wypracowań po angielsku i hiszpańsku, tłumaczenia, tworzenie oraz optymalizacja stron internetowych

patrickwro.pl – zajmuję się pisaniem prac w języku angielskim oraz hiszpańskim, tłumaczeniem, a także tworzeniem oraz optymalizacją stron internetowych.

Zakres oferowanych przeze mnie usług jest niezwykle szeroki – obejmuje pisanie wypracowań oraz wszelakiej maści prac pisemnych w języku angielskim oraz hiszpańskim. Wykonuję również prace tłumaczeniowe z języka polskiego na angielski, angielskiego na polski, a także hiszpańskiego na polski. Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty? Wszystkie realizowane przeze mnie prace są w pełni autorskie – nie wykorzystuję materiałów dostępnych w internecie, co gwarantuje bezpieczeństwo w przypadku ewentualnej weryfikacji pod kątem plagiatu.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem. Jestem zdania, że aby dobrze wykonać daną pracę konieczna jest pasja oraz emocjonalne zaangażowanie. Jako zleceniodawca możesz być pewny mojej uczciwości oraz bezpieczeństwa procesu realizacji zamówienia. Jeżeli nie będę w stanie zrealizować danego zadania, zwyczajnie się go nie podejmę. Dodatkowo, po otrzymaniu gotowego tekstu masz prawo do zgłoszenia swoich uwag celem naniesienia wskazanych przez siebie poprawek. Prowadzę działalność gospodarczą, dlatego na każde zlecenie jestem w stanie wystawić fakturę.

Jestem osobą o wielu zainteresowaniach – posiadam wykształcenie informatyczne oraz filologiczne, z kolei na co dzień pracuję w agencji marketingowej. Ukończyłem studia na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na których to w stopniu praktycznym uczyłem się języka angielskiego oraz hiszpańskiego. W swojej aktualnej pracy mogę wykorzystać wiedzę oraz umiejętności z zakresu wielu dziedzin, takich jak tworzenie stron internetowych, programowanie, czy chociażby copywriting.